top of page
podolog_1.png
kobieta_odciski.png

Pedicure

klasyczny

  • Pedicure klasyczny

Każdy zabieg w naszym gabinecie zaczynamy od wywiadu.

Jeśli nie ma przeciwwskazań kąpiemy Twoje stopy celem relaksu, odświeżenia oraz zmiękczenia naskórka.

  • Jak wygląda zabieg pedicure klasycznego? 

Opracowujemy podeszwę ze zgrubiałego naskórka za pomocą frezarki podologicznej. Obcinamy paznokcie i zadbamy o skórki przy nich. Zatroszczymy się również o przestrzenie międzypalcowe, usuniemy zgrubiałą skórę , odciski, nagniotki i modzele występujące na podeszwie oraz palcach. Pozbędziemy się suchości z pięt.

Możemy pomalować paznokcie w wybranym przez Ciebie kolorze lub zabezpieczyć je odżywką. Latem Panie często wybierają bardziej trwałą stylizację paznokci mianowicie hybrydę. Utrzymuje się w nienaruszonym stanie nawet do 6 tygodni (zaleca się wymianę na nową po ok 4 tygodniach ze względu na długość paznokci i trudności w samodzielnym ich skróceniu)

wydaniu męskim na paznokciach ląduje serum regenaracyjne 

  • Ale to jeszcze nie koniec.

Jeszcze pobudzający peeling z naturalnych składników, delikatny masaż i cały zabieg wieńczy zastosowanie dobranego do potrzeb kremu do stóp oraz lekkiej mgiełki odświeżającej. Po zabiegu wkładamy świeżo wyozonowane i ciepłe (w sezonie od jesieni do wiosny) obuwie. Do zobaczenia następnym razem :)

  • Czas zabiegu to 30-60 minut  i jest indywidualny w zależności od wielkości zmiany, rodzaju skóry oraz innych

  • Podczas wizyty pacjent zostaje poinformowany o profilaktyce, odpowiedniej pielęgnacji oraz zaleceniach, które przyspieszą proces leczenia i regeneracji. 

bottom of page